Volksbank CZ nabízí „Bydlení bez starostí“ za 2,99 % a za 1 korunu

Volksbank CZ přichází v listopadu s akční nabídkou – hypotečním úvěrem „Bydlení bez starostí“. Klienti mohou využít atraktivní nabídky výše úvěru do 70 % hodnoty nemovitosti při sazbách 2,99 % p.a. se splatností do deseti let a 3,19 % p.a. se splatností nad deset let, s fixací 5 let. Banka klientům vychází vstříc i zpracovatelským poplatkem ve výši jedné koruny, který platí pro všechny typy hypotečních úvěrů a amerických hypoték. Akční nabídka platí do 30. listopadu 2012.

„V minulých měsících se nám akční nabídky úvěrů na bydlení velmi osvědčily. Díky předchozí hypoteční akci se nám podařilo zvednout tržní podíl v segmentu hypoték o 1,5 procentního bodu na 4 procenta,“ říká Jiří Škrob, produktový manažer Volksbank CZ, a doplňuje: „Konkurence nespí a my chceme patřit k těm bankám, jež klienti řadí mezi první při zvažování nové hypotéky nebo jejího refinancování.“

V rámci komplexní nabídky hypotečních úvěrů od Volksbank mohou klienti získat úvěr i bez doložení příjmů, využít čerpání úvěru bez dokládání faktur, čerpat hypotéku na základě návrhu na vklad zástavního práva zdarma i možnost mimořádné splátky bez finančních sankcí nebo možnost odkladu splátek jistiny na počátku splácení až o šedesát měsíců.

Akční nabídka hypotéky „Bydlení bez starostí“:

Čerpání do 70 % hodnoty nemovitosti – pro garanci atraktivního úročení je jedinou podmínkou zasílání mzdy na Volksbank Osobní konto.

Fixace   Splatnost  Úroková sazba (p.a.)
5 let        do 10 let        2,99 %
5 let        nad 10 let      3,19 % 

 

Informace pro média:

Volksbank CZ, a,s.

Na českém trhu působí Volksbank od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost Volksbank CZ, a.s. Jejím majoritním vlastníkem je Volksbank International AG s hlavním a jediným akcionářem Sberbank (Bank of Russia). Volksbank CZ je obchodní bankou se širokou nabídkou finančních produktů a služeb pro občany, malé a střední firmy, obce a města, stejně jako bytová družstva, developerské společnosti a subjekty ze zemědělského sektoru.

Svým klientům pomáhá získat více ze svých peněz a tím dělat jejich život finančně jednodušším. Poskytuje srozumitelné finanční a bankovní poradenství se špičkovou osobní péčí pro klienty. Tímto krokem vrací bankovnictví jeho původní osobní charakter.

 

Pro více informací kontaktujte: