Volksbank CZ otevřela nové firemní centrum na severu Čech

Praha, 19. května 2011 – Volksbank CZ otevřela v Liberci nové obchodní centrum, které firemním klientům nabízí kultivované prostředí banky s individuálním přístupem a respektuje soukromí při vyřizování bankovních operací.

V souvislosti se zprovozněním firemního centra v nových prostorách připravila Volksbank CZ pro své nové firemní klienty dvě speciální akce – Volksbank Firemní konto bez poplatků na půl roku a poskytnutí nadstandardní úrokové sazby v rámci termínovaného vkladu na tři měsíce. Tato nabídka platí jen pro nové klienty firemního centra Volksbank CZ na severu Čech.

„Samostatné firemní centrum jsme vytvořili proto, abychom prostory přizpůsobili přímo potřebám firemní klientely. Nové prostředí je klidnější než klasická pobočka pro retailovou klientelu a my věříme, že zde budou klienti s potěšením využívat služeb našeho profesionálního poradenství,“ přiblížil Vladimír Kousal, ředitel firemního centra Liberec, důvod jeho vybudování. „Aby si naše firemní centrum klienti oblíbili, připravili jsme pro ně dvě výhodné akce. Každý nový klient, který si do konce července otevře v libereckém centru firemní účet, získá exkluzivní balíček služeb Volksbank Firemní konto na šest měsíců zdarma. Druhá akce cílí na zhodnocení volných depozit. Volksbank všem novým klientům nabízí pro tříměsíční termínovaný vklad stejné úrokové sazby jako pro vklad šestiměsíční,“ dodal Vladimír Kousal.

Volksbank CZ se zaměřuje na podniky segmentu SME. Je univerzální bankou kladoucí důraz na individuální přístup a motto „důvěra spojuje“ uvádí do praxe nejen férovým přístupem, ale také politikou neúčtování žádných skrytých poplatků.

Informace pro média:

VOLKSBANK CZ, a.s.
Volksbank působí na českém bankovním trhu od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost Volksbank CZ, a.s. Jejím majoritním vlastníkem je Volksbank International AG (VBI) se sídlem ve Vídni (www.vbi.at). Bilanční suma dceřiných bank VBI, které se nacházejí v devíti zemích střední a východní Evropy – v Bosně a Hercegovině, České republice, Chorvatsku, Maďarsku, Rumunsku, na Slovensku, ve Slovinsku, v Srbsku a na Ukrajině – dosáhla v prosinci 2010 13,7 miliardy eur.

Na českém trhu je Volksbank CZ obchodní bankou se širokou nabídkou finančních produktů a služeb pro občany, malé a střední firmy, obce a města, stejně jako bytová družstva a developerské společnosti. Nabídku bankovních produktů a služeb významně rozšiřuje také spolupráce s partnerskými společnostmi – VB Leasing, Victoria-Volksbanken pojišťovna a Immoconsult Praha.

Pro více informací kontaktujte:
Volksbank CZ, a.s.
Ing. Lucie Hálová
tiskové oddělení Volksbank CZ, a.s.
Heršpická 5, 658 26 Brno
Tel.: +420 543 525 240
E-mail: halova.lucie@volksbank.cz
Stance Communications, s.r.o.
Anna Topičová
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: + 420 224 810 809, + 420 724 872 331
E-mail: anna.topicova@stance.cz
verze pro tiskverze pro tisk