Volksbank CZ podpořila sportovně zábavný den pro děti z dětského domova

Praha, 14. září 2011 – Zaměstnanci Volksbank CZ ve spolupráci s občanským sdružením Madleine v sobotu 10. září 2011 zorganizovali sportovně zábavný den s indiánskou tematikou pro děti z dětského domova Čeladná. Pro tuto příležitost využili 17 000 korun, které mezi sebou vybrali v červnu během sportovních her prostřednictvím sázek na vlastní sportovní výkony.

Dopoledne děti v Ostravě navštívily unikátní výstavu o legendárních indiánských kmenech a poté na ně čekalo odpoledne plné her a sportovních aktivit. Na nově otevřené cyklostezce kolem přehrady Olešná mohly děti závodit o hodnotné ceny na motokárách nebo in-line bruslích a ti nejmenší na koloběžkách.

„Podpora charitativních projektů na regionální úrovni je nedílnou součástí naší firemní filozofie,“ říká Libor Holub, předseda představenstva Volksbank CZ, a pokračuje: „Společensky odpovědná firma nemůže fungovat bez uvědomělých zaměstnanců, a proto jsem velmi rád, že na sportovním dni v červnu vznikl nápad využít výtěžek ze sázek na sportovní výkony k charitativním účelům. Zaměstnanci se poté sami dohodli, jak budou vybrané peníze využity.“

Fotografie z celé akce si můžete stáhnout ZDE.

Informace pro média:

Volksbank CZ, a,s.

Na českém trhu působí Volksbank od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost Volksbank CZ, a.s. Jejím majoritním vlastníkem je Volksbank International AG (VBI). Volksbank CZ je obchodní bankou se širokou nabídkou finančních produktů a služeb pro občany, malé a střední firmy, obce a města, stejně jako bytová družstva, developerské společnosti a subjekty ze zemědělského sektoru.

Svým klientům pomáhá získat více ze svých peněz a tím dělat jejich život finančně jednodušším. Poskytuje srozumitelné finanční a bankovní poradenství se špičkovou osobní péčí pro klienty. Tímto krokem vrací bankovnictví jeho původní osobní charakter.

Pro více informací kontaktujte:
Volksbank CZ, a.s.
Ing. Lucie Hálová
tiskové oddělení Volksbank CZ, a.s.
Heršpická 5, 658 26 Brno
Tel.: +420 543 525 240
E-mail: halova.lucie@volksbank.cz
Stance Communications, s.r.o.
Michaela Šimková
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: +420 224 810 809, +420 724 872 331
E-mail: michaela.simkova@stance.cz
verze pro tiskverze pro tiskverze pro tisk