Volksbank CZ – refinancujte s podzimní akcí již za 3,19 %


Volksbank CZ nabízí nově příchozím klientům možnost refinancovat hypoteční úvěr již
za 
3,19 %. Pod názvem „Refinancování bez starostí“ přichází s akční nabídkou této garantované úrokové sazby pro splatnost do 10 let a sazbou 3,39 % pro splatnost nad 10 let. Nabídka je platná do 30. září 2012 a její součástí je atraktivní zpracovatelský poplatek ve výši 999 Kč.

„Zvýhodněná nabídka platí pro 5letou fixaci při refinancování do 70 % hodnoty nemovitosti,“ doplňuje Jiří Škrob, produktový manažer Volksbank CZ, a dodává: „Stejné podmínky, včetně úrokové sazby, nabízíme také pro refinancování bez doložení příjmů. Refinancování poskytujeme klientům až do
100 % hodnoty nemovitosti.“

Volksbank CZ v rámci refinancování hypotečního úvěru akceptuje původní smluvní dokumentaci a tržní odhad nemovitosti, pokud není starší sedmi let. Banka také nabízí zdarma čerpání na základě návrhu na vklad zástavního práva. Využít lze rovněž možnosti mimořádné splátky jedenkrát ročně mimo fixaci, a to do výše 10 % aktuálního zůstatku jistiny, bez sankčních poplatků.

Typy úvěrů v rámci akce „Refinancování bez starostí“:
garantované úrokové sazby pro 5letou fixaci, do 70 % hodnoty nemovitosti při zasílání mzdy
na Volksbank Osobní konto:
• pro splatnost do 10 let  3,19 % p.a.
• pro splatnost nad 10 let  3,39 % p.a.

Více informací naleznete na www.volksbank.cz.

Informace pro média:

Na českém trhu působí Volksbank od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost Volksbank CZ, a.s. Jejím majoritním vlastníkem je Volksbank International AG s hlavním a jediným akcionářem Sberbank (Bank of Russia). Volksbank CZ je obchodní bankou se širokou nabídkou finančních produktů a služeb pro občany, malé a střední firmy, obce a města, stejně jako bytová družstva, developerské společnosti a subjekty ze zemědělského sektoru.

Svým klientům pomáhá získat více ze svých peněz a tím dělat jejich život finančně jednodušším. Poskytuje srozumitelné finanční a bankovní poradenství se špičkovou osobní péčí pro klienty. Tímto krokem vrací bankovnictví jeho původní osobní charakter.

Pro více informací kontaktujte: