Volksbank CZ rozšiřuje služby pro zahraniční klientelu

Praha, 7. prosince 2011 – Volksbank CZ nabízí řešení individuálních potřeb zahraničním klientům již od počátku svého působení na trhu. Kromě finančních služeb pro klienty z Itálie, Španělska, Francie a Německa, rozšiřuje nyní International Desk služby také o profesionální bankovní servis pro rusky hovořící klientelu.

„Součástí naší strategie je osobní přístup a nabídka „šitá na míru“ individuálním potřebám klienta. Zahraniční společnost vstupující nebo již podnikající na našem trhu se zde bude cítit lépe s pocitem, že se může obrátit na profesionálního finančního poradce, který hovoří v jeho rodném jazyce, zná specifika trhu dané země a velmi dobře se orientuje i na trhu českém,“ objasňuje Kevin Vogel, vedoucí oddělení International Desk. „Věříme, že rozšířením o ruskou divizi a nabídkou špičkových bankovních a platebních produktů vyjdeme vstříc stále rostoucí skupině ruských podnikatelů na našem území, ale i českým firmám, které ocení poradenství a finanční služby při vstupu na ruský trh,“ dodává Vogel.

Oddělení International Desk se primárně zaměřuje na malé a střední firmy. V rámci oddělení je však mezinárodní klientele poskytován kompletní servis i v oblasti osobních financí včetně hypotečních a spotřebitelských úvěrů. Oddělení, které sídlí v Praze v Lazarské ulici, má 16 zaměstnanců se špičkovou jazykovou a odbornou základnou.

Informace pro média:

Volksbank CZ, a,s.

Na českém trhu působí Volksbank od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost Volksbank CZ, a.s. Jejím majoritním vlastníkem je Volksbank International AG (VBI). Volksbank CZ je obchodní bankou se širokou nabídkou finančních produktů a služeb pro občany, malé a střední firmy, obce a města, stejně jako bytová družstva, developerské společnosti a subjekty ze zemědělského sektoru.

Svým klientům pomáhá získat více ze svých peněz a tím dělat jejich život finančně jednodušším. Poskytuje srozumitelné finanční a bankovní poradenství se špičkovou osobní péčí pro klienty. Tímto krokem vrací bankovnictví jeho původní osobní charakter.

Pro více informací kontaktujte:
Volksbank CZ, a.s.
Ing. Lucie Hálová
tiskové oddělení Volksbank CZ, a.s.
Heršpická 5, 658 26 Brno
Tel.: +420 543 525 240
E-mail: halova.lucie@volksbank.cz
Stance Communications, s.r.o.
Michaela Šimková
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: +420 224 810 809, +420 724 872 331
E-mail: michaela.simkova@stance.cz