Volksbank CZ zefektivňuje komunikační strategii

Od prvního květnového dne sponzoruje Volksbank CZ časomíru na veřejnoprávních kanálech ČT1 a ČT24. Spot na podporu prodeje BĚŽNÉHO SPOŘICÍHO ÚČTU je postaven zejména na originální inovované vizualizaci motivu modrých množících se králíků. Banka, která doposud ke komunikaci využívala zejména outdoor, print, internet, PR aktivity a POS materiály na pobočkách, tak do své strategie zahrnuje další komunikační kanál.

„Běžný spořicí účet se během sedmi měsíců na trhu stal oblíbeným produktem, o čemž svědčí již sedm tisíc otevřených účtů,“ uvádí Petr Žibřid, ředitel marketingu a komunikace Volksbank CZ. „Přesto jsme se rozhodli rozšířit nástroje naší marketingové komunikace a jako jeden z nejefektivnějších využít audiovizuální spot v době největší sledovanosti,“ vysvětluje Petr Žibřid.

Televizní spot poběží od 1. do 24. května 2009 na ČT1 vždy před hlavními zprávami a na ČT24 před zprávami v sedm.

Informace pro média:

VOLKSBANK CZ, a.s.
Volksbank působí na českém bankovním trhu od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost Volksbank CZ, a.s. Jejím majoritním vlastníkem je Volksbank International AG (VBI) se sídlem ve Vídni (www.vbi.at). Bilanční suma dceřiných bank VBI, které se nacházejí v devíti zemích střední a východní Evropy – v Bosně a Hercegovině, České republice, Chorvatsku, Maďarsku, Rumunsku, na Slovensku, ve Slovinsku, v Srbsku a na Ukrajině – dosáhla v prosinci 2008 14,7 miliardy eur.

Na českém trhu je Volksbank CZ obchodní bankou se širokou nabídkou finančních produktů a služeb pro občany, malé a střední firmy, obce a města, stejně jako bytová družstva a developerské společnosti. Nabídku bankovních produktů a služeb významně rozšiřuje také spolupráce s partnerskými společnostmi – VB Leasing, Victoria-Volksbanken pojišťovna a Immoconsult Praha. Volksbank CZ má nyní v České republice 57 obchodních míst.

Pro více informací kontaktujte:
Volksbank CZ, a.s.
Ing. Lucie Hálová
tiskové oddělení Volksbank CZ, a.s.
Heršpická 5, 658 26 Brno
Tel.: +420 543 525 240
E-mail: halova.lucie@volksbank.cz
Stance Communications, s.r.o.
Anna Formánková
Account Executive
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: + 420 224 810 809, + 420 776 210 599
E-mail: anna.formankova@stance.cz
verze pro tisk