Volksbank SHOP nabízí opravdovou Půjčku pro lidi

Praha, 3. dubna 2008 – Od 7. dubna spouští Volksbank novou kampaň, která se zaměřuje na Půjčku pro lidi. Tento úvěr ve výši 50 000 Kč až 250 000 Kč s maximální dobou splatnosti 96 měsíců si mohou zájemci sjednat ve všech Volksbank SHOPech v obchodních domech Kaufland.

„Na základě potřeb našich klientů jsme připravili speciální nabídku plně vyhovující právě jejich požadavkům,“ říká Petr Žibřid, ředitel Marketing & Communication Volksbank CZ, a dodává: „Tomu odpovídá nejen název půjčky, ale i způsob nastavení jednotlivých měsíčních splátek, který umožňuje čerpání úvěru opravdu každému. V každém Volksbank SHOPu je klientovi k dispozici poradce, který mu pomůže zvolit tu nejlepší variantu splácení.“

Kampaň potrvá do 31. května a všichni klienti, kteří Půjčku pro lidi do té doby uzavřou, se zároveň mohou zúčastnit soutěže o nový automobil Fiat 500. O výhercích v soutěži rozhodne správnost odpovědi na vědomostní otázku, Vítěz bude vyhlášen na konci června. Kampaň je také podpořena reklamou regionálním rozhlase. Na speciální internetové stránce www.pujckaprolidi.cz je možné získat podrobné informace o půjčce i o probíhající soutěži.

Bližší informace na www.pujckaprolidi.cz nebo www.volksbankshop.cz.

Informace pro média:

VOLKSBANK CZ, a.s.
Volksbank působí na českém bankovním trhu od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost Volksbank CZ, a.s. Jejím majoritním vlastníkem je Volksbank International AG (VBI) se sídlem ve Vídni (www.vbi.at). Bilanční suma dceřiných bank VBI, které se nacházejí v devíti zemích střední a východní Evropy – v Bosně a Hercegovině, České republice, Chorvatsku, Maďarsku, Rumunsku, na Slovensku, ve Slovinsku, v Srbsku a na Ukrajině – dosáhla v listopadu roku 2007 9,9 miliardy eur. (Na konci roku 2006 to bylo 6,7 miliardy eur.)

Na českém trhu je Volksbank CZ obchodní bankou se širokou nabídkou finančních produktů a služeb pro občany, malé a střední firmy, obce a města, stejně jako bytová družstva a developerské společnosti. Nabídku bankovních produktů a služeb významně rozšiřuje také spolupráce s partnerskými společnostmi – VB Leasing, Victoria-Volksbanken pojiš?ovna a Immoconsult Praha. Volksbank CZ má nyní v České republice 54 obchodních míst.

Pro více informací kontaktujte:
Volksbank CZ, a.s.
Ing. Lucie Hálová
tiskové oddělení Volksbank CZ, a.s.
Heršpická 5, 658 26 Brno
Tel.: +420 543 525 240
E-mail: halova.lucie@volksbank.cz
Stance Communications, s.r.o.
Viola Baštýřová
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: + 420 224 810 809, + 420 776 210 599
E-mail: viola.bastyrova@stance.cz
verze pro tiskverze pro tisk