Založení termínovaných vkladů u Volksbank CZ nyní i on-line

Praha, 25. října 2011 - Od října si mohou klienti Volksbank CZ nově založit termínovaný vklad on-line prostřednictvím internetového bankovnictví, nyní navíc s atraktivním bonusem. Volné finanční prostředky, které zájemce uloží na termínovaný vklad od Volksbank CZ, jsou úročeny do konce roku zvýhodněnými sazbami. Pro dvouletý termínovaný vklad činí úroková sazba 2,93 % p.a.

„Pro naše klienty jsme připravili další příjemnou novinku. Jsme si vědomi, že návštěva pobočky je v dnešní uspěchané době pro klienta obtížná, a proto jsme se rozhodli zpřístupnit založení termínovaného vkladu přes internet," objasňuje Miroslav Šváb, ředitel podpory prodeje pro Retail Volksbank CZ. "Navazujeme tak na pozitivní ohlasy majitelů Běžného spořicího účtu, který lze u nás také založit on-line, a nabídku nyní rozšiřujeme o další depozitní produkt,“ dodává Šváb. 

Více informací naleznete na www.volksbank.cz.

Informace pro média:

Volksbank CZ, a,s.

Na českém trhu působí Volksbank od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost Volksbank CZ, a.s. Jejím majoritním vlastníkem je Volksbank International AG (VBI). Volksbank CZ je obchodní bankou se širokou nabídkou finančních produktů a služeb pro občany, malé a střední firmy, obce a města, stejně jako bytová družstva, developerské společnosti a subjekty ze zemědělského sektoru.

Svým klientům pomáhá získat více ze svých peněz a tím dělat jejich život finančně jednodušším. Poskytuje srozumitelné finanční a bankovní poradenství se špičkovou osobní péčí pro klienty. Tímto krokem vrací bankovnictví jeho původní osobní charakter.

Pro více informací kontaktujte:
Volksbank CZ, a.s.
Ing. Lucie Hálová
tiskové oddělení Volksbank CZ, a.s.
Heršpická 5, 658 26 Brno
Tel.: +420 543 525 240
E-mail: halova.lucie@volksbank.cz
Stance Communications, s.r.o.
Michaela Šimková
Account Manager
Salvátorská 931/8, Praha 1
Tel.: +420 224 810 809, +420 724 872 331
E-mail: michaela.simkova@stance.cz