PR Account Manager

Do Stance Communications hledáme chytrého a šikovného člověka s minimálně dvěma lety zkušeností z oblasti komunikace.

Co budete dělat?

  • samostatně řídit projekty od návrhu až po vyhodnocení a prezentaci klientovi
  • jednat s klienty, novináři a dodavateli
  • vymýšlet komunikační strategie, nabídky a plány
  • vést tým lidí, učit je a předávat jim své zkušenosti

Co hledáme?

  • praxi v Public Relations a zkušenost s vedením týmu
  • dobré nápady a chuť vymýšlet zajímavé projekty
  • znalost mediální scény a schopnost orientovat se na ní
  • výbornou znalost českého a anglického jazyka

Co nabízíme?

  • práci na zajímavých projektech, kterými se budete chtít pochlubit
  • atraktivní byť náročnou práci pro prestižní klienty
  • fajn lidi v kanceláři
  • zaměstnanecké benefity (bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova)
  • odměny podle dosahovaných výsledků
  • nástup možný ihned

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zasílejte nám své životopisy v českém a/nebo anglickém jazyce na e-mail kariera@stance.cz

Vzhledem k tomu, že výběrové řízení je časově náročné, žádáme Vás o trpělivost. Jestliže Vás nebudeme kontaktovat během 2 týdnů, nebyl(a) jste zařazen(a) do výběrového řízení pro obsazení této pracovní pozice.

Poznámka:
V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů potřebujeme Váš písemný souhlas se zpracováním osobních údajů uvedených ve Vašem životopise pro účely výběrového řízení na volná místa u společnosti Stance Communications a.s. Souhlas musí být udělen na dobu určitou. Žádáme Vás tedy, aby tento souhlas Váš životopis obsahoval.