Blíž klientům. mBank rozšířila počet obchodních míst o dalších pět

Blíž klientům. mBank rozšířila počet obchodních míst o dalších pět

mBank
16. January 2020

mBank otevřela pět nových mKiosků v obchodních centrech v Pardubicích, Mostě, Brně, Mladé Boleslavi a Praze. Vychází tak vstříc klientům, kteří při vyřizování finančních záležitostí preferují osobní kontakt.


„Chceme být našim klientům blíž. Na podzim minulého roku jsme v obchodních centrech otevřeli pět zcela nových mKiosků. Nově nás tak lidé mohou navštívit v OC Palác Pardubice v Pardubicích, OC Central Most v Mostě, NC Královo Pole v Brně, Bondy Centru v Mladé Boleslavi a v OC Atrium Flora v Praze,“ říká Tomáš Reytt, ředitel prodeje a distribuce mBank. „Naše mKiosky umístěné v nákupních centrech mají výhodu v tom, že jsou pro lidi snadno dostupné a umožňují jim spojit příjemné s užitečným. Otevírací doba je navíc delší než u klasických kamenných poboček a klienti je mohou s výjimkou některých svátků navštívit i o víkendech. Koncept mKiosků je zamýšlen tak, aby splňoval veškeré požadavky klientů na rychlý a komfortní servis, jejich novou podobu jsme dlouhodobě testovali a věřím, že je klienti ocení,“ komentuje Reytt.

V mKioscích lze sjednat klasický běžný účet, úvěr, spoření, platební či kreditní kartu a další produkty a služby z nabídky mBank. Jedinou výjimkou jsou hypoteční úvěry. Ty doporučujeme kvůli větší diskrétnosti a delší vyřizovací době sjednávat v našich finančních centrech, tedy v klasických kamenných pobočkách, kde klientům rádi poradí hypoteční specialisté.

V současné době má mBank v obchodních centrech otevřeno 17 mKiosků a chystá se přidávat další. „Věříme, že klienti další rozšíření našich poboček ocení a že nám tato obchodní místa získají nové klienty, kteří budou chtít vyzkoušet náš koncept bankovnictví. Další mKiosky, ale i klasické pobočky plánujeme otevřít i v letošním roce. Jsme přesvědčeni, že i v dnešní velmi digitalizované době klienti ocení osobní přístup,“ dodává Tomáš Reytt.

Na místech, kde se mKiosky osvědčí, mBank v budoucnu zbuduje pobočku.

Gallery for download

File for download (0.42 MB)